Ford Mondeo MK4 2.0TDCi 163km – DPF Off | Chiptuning Piła | DPF Piła

✅ Kolejny efekt współpracy z Retronika – Classics Workshop. Tym Razem rodzinna limuzyna w wersji kombi, czyli #FordMondeo z silnikiem 2.0TDCi, który borykał się z problemami z DPF, które objawiały się zamuleniem auta i wywalaniem błędów.

✅ Chłopaki z Retroniki skuteczni zajęli się usunięciem #filtrcząstekstałych i przekazali samochód do mnie – Jackson Racing – Chiptuning i DPF Piła.

✅ Kolejny krok, to zmiana kalibracji i usunięcie DPF oraz błędów związanych z filtrem cząstek stałych tak, aby na zegarze nie pojawiał się check engine, a samochód odzyskał w pełni swoją moc, czyli robota dla mnie.

✅ Efekt końcowy mile zaskoczył właściciela, gdyż samochód odżył i przestał borykać się z problemami.

✅ Efekt końcowy mile zaskoczył właściciela, gdyż samochód odżył i przestał borykać się z problemami.

✅ Zapraszamy właścicieli samochodów marki #Ford i nie tylko na profesjonalne, indywidualne strojenie wedle wytycznych Klienta. Nie ma znaczenia, czy jest to Stage 1 czy wyższy.

✅ Współpracujemy z warsztatami samochodowymi, a więc mamy możliwość zaoferowania kompleksowej usługi – mechanika + chiptuning / usunięcie i/lub wyłączenie DPF, wyłączenie EGR, wyłączenie AdBlue, wyłączenie NOx.

✅ Nie masz czasu nas odwiedzić, ciągle jesteś w pracy? ➡️ Nie ma problemu! Możemy odebrać Twój samochód, a po wykonaniu usługi odstawić go do Ciebie. Szczegóły do ustalenia.👍

Zapraszam do kontaktu:
📲 w wiadomości prywatnej
📩 info@jacksonracing.pl
📞 519 565 097