BMW E46 330d M57D30TU 204km. | Chiptuning Piła

 

🔥 Wynik: 260ps / 550Nm
✔️ Seria: 204ps / 410Nm
‼️ Przyrost: 56ps / 140Nm

✅ Tym razem na indywidualną kalibrację trafił do mnie właściciel niebieskiej 46 Coupe z M57D30TU po modyfikacji układu wydechowego.

✅ Szybko okazało się, że auto boryka się z problemami układu dolotowego, które objawiały się niemożliwością osiągniecia zadanego boostu. Właściciel ogarnął większość problemów, ale pomimo tego pozostaliśmy przy bezdymnej mapie i stabilnym, niższym doładowaniu, a niżeli takie, które pozwoliłoby na wykrzesanie max potencjału tego motoru.

✅ Z takim momentem obrotowym mamy już bardzo fajne efekty przyspieszania. 😍

✅ Wykresu nie wrzuciłem z tego powodu, że wygląda on śmiesznie ze względu na bardzo późno załączający się lockup automatycznej skrzyni biegów., a więc w tym wypadku musicie mi uwierzyć na słowo.

✅ Jackson Racing – Chiptuning Piła – Zapraszamy właścicieli BMW i nie tylko na profesjonalne, indywidualne strojenie wedle wytycznych Klienta. Nie ma znaczenia, czy jest to Stage 1 czy wyższy.. Kalibracja fabrycznego sterownika lub standalone, to nie problem.

✅ Nie masz czasu nas odwiedzić, ciągle jesteś w pracy? ➡️ Nie ma problemu! Możemy odebrać Twój samochód, a po wykonaniu usługi odstawić go do Ciebie. Szczegóły do ustalenia.👍

Zapraszam do kontaktu:
📲 w wiadomości prywatnej
📩 info@jacksonracing.pl
📞 519 565 097