Poniżej opis usługi w Jackson Racing – Chiptuning Piła przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa dla powierzanych w nasze ręce samochodów. | Chiptuning Piła | Hamownia Piła

1. Zaczynamy od wywiadu z Klientem. Wskazówki Klienta są najważniejsze i to dzięki nim jesteśmy w stanie wykonać usługę w 100% zgodną z Waszymi oczekiwaniami, oferując strojenie indywidualne.

2. Następny etap to diagnostyka komputerowa i sprawdzenie tzw. serii, czyli aktualnej mocy i momentu obrotowego samochodu podczas pomiaru na hamowni, połączonego z logami dynamicznymi, aby mieć pogląd na to, czy osprzęt pracuje prawidłowo. Jeśli wszystko jest OK, przystępujemy do rozpoczęcia procesu chiptuningu.

3. Chiptuning rozpoczynamy od podłączenia akumulatora pod stabilizator napięcia. Łączymy się ze sterownikiem silnika (ECU), najczęściej poprzez złącze OBD i odczytujemy jego zawartość. Stabilizator odgrywa jedną z kluczowych ról, gdyż podczas programowania napięcie na akumulatorze może spaść do krytycznego poziomu i uszkodzić komputer. Odczytane dane są otwierane i edytowane w odpowiednim do tego celu programie, czyli WinOLS. W tym momencie pracujemy nad indywidualnym strojeniem Waszego samochodu. Wgrywamy nową kalibrację do sterownika silnika, podłączamy komputer diagnostyczny i przy użyciu hamowni oraz diagnoskopu zbieramy dane, czyli logi dynamiczne. Dane te są analizowane, po czym nanosimy korekty do uzyskaniu zamierzonego efektu. Dokonujemy ostatniego pomiaru na hamowni. Wykres serii oraz naszej modyfikacji nakładamy na siebie, by przedstawić całkowity efekt usługi.

4. Ostatni etap to przekazanie samochodu Klientowi, któremu towarzyszymy podczas pierwszej przejażdżki z indywidualną kalibracją. Zawsze sprawdzamy, czy efekt końcowy jest zgodny z oczekiwaniami Klienta.

Pojawiły się dodatkowe pytania związane z usługą? Chętnie udzielimy bezpłatnej porady przy planowanym chiptuningu!

Zapraszam do kontaktu:
📲 w wiadomości prywatnej
📩 info@jacksonracing.pl
📞 519 565 097