Nurburgring Renault Clio IV RS.18 – Serwis | Chiptuning Piła

✅ Niektórzy z Was zapewne pamiętają to auto z posta z maja 2022r kiedy to otrzymało pakiet Stage 1 silnika oraz skrzyni biegów EDC4 wraz z popsami.

✅ Od tego czasu ten piękny RS18 regularnie lata po tarch i kręci masę kółek po legendarnym #Nurburgring co jest świetnym sprawdzianem jakości chiptuningu oferowanego w u mnie w firmie. Poza regularnym serwisem, samochód jest totalnie bezawaryjny, co mnie bardzo cieszy.

✅ Tym razem właściciel odwiedził mnie na kolejny serwis przed imprezą na Ringu. Oprócz świeżutkiego filtra oleju i mojego ulubionego oleju Gulf Racing, wymienione zostały klocki hamulcowe z homologacją drogową EBC Yellow Stuff (lepszych w tej cenie na tor i drogę nie ma), regenerację przeszły zaciski hamulcowe + płyn hamulcowy Motul RBF660 oraz zbiornik płynu do spryskiwaczy z małym modem, aby się nie przecierał (wada fabryczna mocowania zbiornika). Dodatkowo, przed oddaniem auta, klocki zostały dla właściciela ułożone.

✅ Jackson Racing – Chiptuning Piła – Dołącz do grona zadowolonych Klientów. Zapraszam na profesjonalne, indywidualne strojenie wedle wytycznych Klienta.

Zapraszam do kontaktu:
📲 w wiadomości prywatnej
📩 info@jacksonracing.pl
📞 519 565 097
lub na Facebooku – Jackson Racing PL

chiptuning piła