Chiptuning Citroen Jumper 2.0 BlueHDI 130km Camper | Chiptuning Piła

🔥 Wynik: 173km / 421Nm
✔️ Seria zmierzona: 136km / 335Nm
‼️ Przyrost: 37km /86Nm

✅ EDIT: po kolejnej rozmowie z Klientem i ustaleniu potencjału auta, apetyt wzrósł i finalnie skończyłem jak wyżej. Na wykresie seria, pierwsza kalibracja na 161km/390 i finalna z przyrostem całkiem blisko 100Nm.

✅ Co do mocy, które osiągają 280-tki na seryjnych nastawach… Nigdy żadna nie pokazała fabryki, czekam na taką i tym razem było to samo. Seria pokazała mniej więcej tyle, ile pokazuje u mnie każda 280-tka.

✅ Nieczęsto trafiają się takie rodzynki jak ten Citroen Jumper w pełnej integrze. Campervan, któremu brakowało mocy pojawił się na poprawę fabrycznej kalibracji. Camper tak duży, że wjazd na halę, to było nie lada wyzwanie.

✅ Jak się domyślacie, jeśli chodzi o silnik i jego osprzęt, to tutaj mamy 100% fabrykę, żadnych zmian mechanicznych. Właściciel nie życzył sobie wyciągania maksymalnych przyrostów. Chciał osiągnąć okolice 170km.

✅ Jackson Racing – Chiptuning Piła – Dołącz do grona zadowolonych Klientów. Zapraszam na profesjonalne, indywidualne strojenie wedle wytycznych Klienta.

Zapraszam do kontaktu:
📲 w wiadomości prywatnej
📩 info@jacksonracing.pl
📞 519 565 097
lub na Facebooku – Jackson Racing PL

chiptuning piła