Chiptuning Alfa Romeo Giulia Q2 2.0TB 280km USA 8HP + Lambda/KAT Off  | Chiptuning Piła

🔥 Wynik: 285km / 470Nm
✔️ Seria zmierzona: 265km / 417Nm
‼️ Przyrost: 20km /53Nm

✅ Oto kolejna Giulia 2.0TB w mocniejszej wersji 280km, import USA i napęd ten słuszny, czyli na tylne koła.

✅ Co do mocy, które osiągają 280-tki na seryjnych nastawach… Nigdy żadna nie pokazała fabryki, czekam na taką i tym razem było to samo. Seria pokazała mniej więcej tyle, ile pokazuje u mnie każda 280-tka.

✅ Właściciel delikatnie zmodyfikował układ wydechowy, a mianowicie zainstalował Downpipe z Shopefi, a więc poza podniesieniem mocy należało również wykodować katalizator.

✅ Jak się szybko okazało, auto było zalane pomyjami 95 ze stacji noname i za cholerę nie chciało robić mocy, a przy tym nie stukając. Aby temu zaradzić, został użyty Penrite Octane Booster, który podbił właściwości paliwa do 98 i można było bawić się dalej.

✅ Żeby nie było tak hop, siup, tralala, to… Okazało się, że wastegate jest luźny, a że życzeniem Klienta było, aby podnieść moc, to trzeba było powalczyć nieco dłużej niż zwykle i ogarnąć soft tak, aby nie było górek i dołków doładowania.

✅ Finalnie udało się uzyskać dodatkowe 20km i 50Nm więcej w całym zakresie, co już jest odczuwalne i auto zbiera się zdecydowanie żwawiej.

✅ Jackson Racing – Chiptuning Piła – Dołącz do grona zadowolonych Klientów. Zapraszam na profesjonalne, indywidualne strojenie wedle wytycznych Klienta.

Zapraszam do kontaktu:
📲 w wiadomości prywatnej
📩 info@jacksonracing.pl
📞 519 565 097
lub na Facebooku – Jackson Racing PL

chiptuning piła