Chiptuning Seat Leon Cupra 2.0 TFSI 300km / Moc + Skrzynia DQ250-MQB / KAT + Vmax Off / Pops & Bangs | Chiptuning Piła



Dzisiaj walentynki, a więc czerwone auto jest zdecydowanie na miejscu, a jak robić takie auto, to pełen pakiet, jak należy, bez oszczędności, aby uzyskać pełnię zadowolenia i absolutnie jakże odmieniony samochód. Stage 1.5 silnika i kompletny pakiet automatycznej skrzyni biegów.
Modyfikacje sterownika silnika i skrzyni biegów obejmowały:
poprawę osiągów auta (doszło sporo mocy i momentu obrotowego)
wyprogramowanie katalizatora po zainstalowaniu downpipe
usunięcia ograniczenia prędkości maksymalnej
Pops & Bangs stale dostępne w trybach Sport i Race, niedostępne w trybie Comfort, a w trybie Individual wedle potrzeb właściciela (można je włączyć lub wyłączyć)
podniesienie odcinki na biegu jałowym do 5000rpm
poprawa punktów zmiany biegów i zniesienie limitera momentu obrotowego
wisienka na torcie – tryb tiptronic został zmieniony w full manual, czyli brak kickdownu + właściciel decyduje o zmianie biegu na wyższy (po dojściu do odcinki działa ona jak hardcut i nie wrzuca kolejnego biegu – to zadanie właściciela, jak w manualu)
Cupra wyjechała totalnie odmieniona i z masą usprawnień, nie tylko w postaci dodatkowej mocy, ale fabrycznych nastawów skrzynii biegów.
Jackson Racing – Chiptuning Piła – Dołącz do grona zadowolonych Klientów. Zapraszam na profesjonalne, indywidualne strojenie wedle wytycznych Klienta.
Zapraszam do kontaktu:
w wiadomości prywatnej
info@jacksonracing.pl
519 565 097
lub na Facebooku – Jackson Racing PL
chiptuning piła