Chiptuning BMW E91 320d 177km  + DPF / EGR / Wymiana Turbiny | Chiptuning Piła

🔥 Wynik: 214km / 438Nm
✔️ Seria zmierzona: 174km / 334Nm
‼️ Przyrost: 40km /104Nm

✅ Miała być szybka akcja moc, egr i dpf, a okazało się, że tym razem było pod górkę.

✅ Właściciel zdecydował o usunięciu DPF, który rok temu był prany i po raz kolejny zaczął o sobie dawać znać (po co te mycia, to nigdy nie zrozumiem – i tak kończy się to zawsze w ten sam sposób – nowy dpf lub dpf off). Przy okazji, aby za chwilę nie wracać, poprosił również o uporanie się z EGR. OK, ale…

✅ Postanowiłem profilaktycznie zerknąć do turbiny co okazało się dobrym przeczuciem, gdyż koło kompresji było zalane olejem, a luz na wirniku… bez komentarza. Właściciel przyznał, że czasami nie ładowało jakby się zacinało – ogólnie, turbo śmietnik. Z pomocą przyszedł Igor Garage Mechanika pojazdowa i w ciągu 24h zorganizował zregenerowaną turbinę i zajął się jej instalacją wciskając Klienta w luki, które udało się wygospodarować.

✅ Po złożeniu i pomiarze serii, okazało się, że mam do czynienia z fajną bazą, która po indywidualnej kalibracji sterownika silnika uzyskała dodatkowe 40km i 104Nm bez najmniejszej smuszki czarnego dymu z wydechu.

✅ Jackson Racing – Chiptuning Piła – Dołącz do grona zadowolonych Klientów. Zapraszam na profesjonalne, indywidualne strojenie wedle wytycznych Klienta.

Zapraszam do kontaktu:
📲 w wiadomości prywatnej
📩 info@jacksonracing.pl
📞 519 565 097
lub na Facebooku – Jackson Racing PL

chiptuning piła