Chiptuning VW Transporter T4 2.5TDI 102km | Chiptuning Piła

🔥 Wynik: 119km / 277Nm
✔️ Seria: 66km / 166Nm
‼️ Przyrost: 53km / 111Nm

✅ Niedawno wrzucałem T6 2.0TDI, po niej T5 1.9TDI, to dlaczego by nie wrzucić T4, która została na miejscu poprawnie zdiagnozowana i ogarnięta jak należy.

✅ Ciężko było uwierzyć w bazowy pomiar mocy/momentu, ale jak widzicie wyszło słabiutko i nie dziwię się wcale właścicielowi, który wyremontował silnik, a mocy nadal brakowało. Tutaj ukazuje się zaleta poprawnego chiptuningu, czyli wstępny pomiar, logi dynamiczne, analiza i wyciągnięcie wniosków… co było nie tak? ⬇️

✅ Przepływka wybrała się do krainy wiecznych łowów i dawała ciągłe jedne i to samo wskazanie masy powietrza. Co za tym szło, smoke limiter ograniczał dawkę o blisko połowę.

✅ Przepływka została podmieniona na sprawną używkę i można było wykonać ponowny pomiar i podnieść moc. Jak się okazało turbosprężarka nie była pierwszej świeżości, a więc, aby ograniczyć bąki z wydechu zadowoliliśmy się wynikiem 119km, a to i tak blisko x2 względem tego co zastałem gdy auto do mnie trafiło.

✅ Jackson Racing – Chiptuning Piła – Dołącz do grona zadowolonych Klientów. Zapraszam na profesjonalne, indywidualne strojenie wedle wytycznych Klienta.

Zapraszam do kontaktu:
📲 w wiadomości prywatnej
📩 info@jacksonracing.pl
📞 519 565 097
lub na Facebooku – Jackson Racing PL

chiptuning piła