Chiptuning Alfa Romeo Giulia 2.0T 280km 8HP USA 2017r. + Downpipe | Chiptuning Piła

🔥 Wynik: 298km / 504Nm
✔️ Seria: 279km / 425Nm
‼️ Przyrost: 25km / 79Nm

✅ Na wstępie trochę od siebie na temat samochodu, ale krótko i na temat. Moim zdaniem, najlepsze auto tej klasy po 2015r, którym miałem okazję jeździć. BMW, Audi, VW itp. z tych lata nie mają podejścia do feelingu auta i radości z jazdy, które auto może dać. Jestem oczarowany tym autem. Wasze zdanie może być inne, to jest moje.

✅ Auto nie jest totalnie seryjne, gdyż ma zainstalowany #downpipe od mojego przyjaciela z Shopefi. Usługa wymiany była wykonana w jego warsztacie, czyli Mechanika Pojazdowa w Legnicy. Po usunięciu błędu katalizatora, seryjna moc zmierzona wyszła nieco niżej, ale bez tragedii. Niuton wyszedł ponad serię.

✅ Życzenie było takie, aby auto posiadała taką samą moc w trybie D oraz Race i tak też zostało to skalibrowane. Kolejne to przesunięcie odcinki oraz podniesienie limitu obrotów na biegu jałowym.

✅ Poza zmianą kalibracji sterownika silnika, został również wykonany soft skrzyni biegów, a mianowicie odblokowanie limitu momentu obrotowego oraz przyspieszenie zmian biegów.

✅ Kolorowo nie było, gdyż były problemy z wysterowaniem turbo oraz spalaniem detonacyjnym w górnym zakresie obrotów, ale po kilku korektach udało się to ogarnąć i uzyskać moc bez cofania zapłonu. Natomiast problem z wysterowaniem turbiny pozostał i dał o sobie znać podczas jazdy próbnej rzucając błędem sterowania wastegate. Trójki z przodu nie dało się uzyskać. 🤨

✅ Jackson Racing – Chiptuning Piła – Zapraszamy właścicieli samochodów marki BMW i nie tylko na profesjonalne, indywidualne strojenie wedle wytycznych Klienta. Nie ma znaczenia, czy jest to Stage 1 czy wyższy.

Zapraszam do kontaktu:
📲 w wiadomości prywatnej
📩 info@jacksonracing.pl
📞 519 565 097

chiptuning piła