𝐂𝐡𝐢𝐩𝐭𝐮𝐧𝐢𝐧𝐠 Audi A4 B8 Allroad 3.0TDI 240km + DPF + EGR + Vmax + Klapy Wirowe | Chiptuning Piła

 

🔥 Wynik: 289km / 639Nm
✔️ Seria: 242km / 572Nm
‼️ Przyrost: 47km / 67Nm
✅ Ostatnio trafiają do mnie auta z problemami, których moi poprzednicy nie byli w stanie poprawnie zdiagnozować. Tak było również w tym wypadku.⬇️
✅ Sam nie jestem pewien, czy chronologicznie to ogarnę, ale się postaram. Jednostka Audi o oznaczeniu #CCWA, czyli 3.0TDI, która była poddana chiptuningowi po którym nie legitymowało się oczekiwaną mocą. Diagnoza, która została postawiona, to limiter skrzyni biegów i dymienie. Następnie właściciel zawitał z wizytą u kolejnego tunera, został podniesiony limiter automatycznej skrzyni biegów, ale auto nie osiągnęło odpowiedniej mocy i dymiło. W tym wypadku diagnoza padła na zawalony #DPF, który został usunięty, a mocy i tak auto nie zrobiło i nadal dymiło… 😌

✅ Finalnie właściciel skontaktował się ze mną, opisał sytuację i poprosił o pomoc. Oczywiście nie odmówiłem, porozmawialiśmy przez telefon po czym właściciel znalazł powód dymienia, a mianowicie spadły cięgna od klap kolektora.

✅ Kolejny etap układanki, to wizyta u mnie i przywrócenie seryjnej kalibracji jednostki sterującej silnikiem, diagnostyka komputerowa, programowe usunięcie klap, DPF, EGR i limitera prędkości oraz pomiar na hamownii z logami dynamicznymi. Wynik, to seria z dużym bonusem momentu i zero dymienia, a więc dobre wiadomości dla właściciela.

✅ Ostatni etap, to indywidualna kalibracja komputera pod kątem uzyskania mocy, momentu bezpiecznego dla automatu i bez dymienia.
✅ Jackson Racing – Chiptuning Piła – Zapraszamy właścicieli samochodów marki Audi i nie tylko na profesjonalne, indywidualne strojenie wedle wytycznych Klienta. Nie ma znaczenia, czy jest to Stage 1 czy wyższy.

Zapraszam do kontaktu:
📲 w wiadomości prywatnej
📩 info@jacksonracing.pl
📞 519 565 097
chiptuning piła