Jakiś czas temu skontaktował się ze mną Pan z okolic Piły, który chciałby bezpiecznie podnieść moc w swoim mega zadbanym #PassatB8. Zależało jemu na tym, aby było to zrobione z głową i bez przesady.
Dodam, że samochód posiada pełną ekologię, absolutny standard, bez modyfikacji mechanicznych. Życzenie było takie – zrobić odczuwalny przyrost z uwzględnieniem automatycznej skrzyni biegów i i jak zawsze bez dymu.
Efekt osiągnięty, a Klient jest bardzo zadowolony nie tylko z podniesienia mocy, ale również z tego co jest dla mnie bardzo ważne, a mianowicie z obsługi.
Jackson Racing – Chiptuning Piła – Zapraszamy właścicieli samochodów marki Volkswagen i nie tylko na profesjonalne, indywidualne strojenie wedle wytycznych Klienta. Nie ma znaczenia, czy jest to Stage 1 czy wyższy.