Audi A6C5 2.7 BiTurbo 230km + wymiana modułów EGT | Chiptuning Piła

 

🔥 Wynik: 251km / 367Nm
✔️ Seria: 188km / 327Nm
‼️ Przyrost: 63km / 40Nm
✅ Jakiś czas temu skontaktował się ze mną Youtuber z kanału #kuchniapopandemii, właściciel #Audi #A6C5 z silnikiem 2.7 biturbo, zainteresowany podniesieniem mocy.
✅ Klient kontaktował się z wieloma firmami i albo nie chcieli przyjąć zlecenia lub rzucali zaporową cenę (aby nie przyjąć zlecenia). Ze mną było inaczej ➡ ustalenie ceny i terminu, indywidualne podejście i do dzieła.
✅ Niestety pierwszy kontakt z autem sugerował duże braki mocy, a więc pomiar serii i przyspieszenia 0-100km/h, logi dynamiczne, kody błędów i przypuszczenia okazały się słuszne. Uszkodzone moduły EGT, samochód w trybie pełzania (ograniczona moc).
✅ Szybki telefon do właściciela, przekazanie informacji i pytanie, czy naprawiać? Dostaję zielone światło, zamawiam moduły, wymiana, pomiar, logi i samochód przywrócony do serii. Następnie indywidualna kalibracja i wyciągnięcie max z tego egzemplarza.
✅ Jackson Racing – Chiptuning Piła – Zapraszamy właścicieli samochodów marki #VAG i nie tylko na profesjonalne, indywidualne strojenie wedle wytycznych Klienta. Nie ma znaczenia, czy jest to Stage 1 czy wyższy.

Zapraszam do kontaktu:
📲 w wiadomości prywatnej
📩 info@jacksonracing.pl
📞 519 565 097

chiptuning piła