Chiptuning Piła | Hamownia Piła

Nazywam się Jacek i chciałbym podzielić się historią mojej firmy, która powstała z czystej pasji do motoryzacji, sportów samochodowych i tuningu.

Swoją przygodę z motoryzacją rozpocząłem od zakupu pierwszego samochodu i po prostu cieszenia się jego użytkowaniem. Z czasem brakowało mi mocy i dawałem się nabierać na efekty placebo, jakie daje filtr stożkowy w małolitrażowym samochodzie bez turbo, czy kompresora. Brzmi znajomo? Nic w tym dziwnego, gdyż w ówczesnych czasach dostęp do Internetu nie był tak powszechny.

Przez następne lata po wyjeździe za granicę miałem okazję szkolić się pod okiem zaprzyjaźnionego mechanika. Z czasem wdrażałam się w bardziej skomplikowane tematy, np. rozrządy. Zanim się zorientowałem, przeprowadzałem pierwsze remonty silników i instalowałem w nich kute elementy. To właśnie tuning zainteresował mnie na tyle, by kontynuować swój rozwój w jego kierunku. Miałem szczęście odwiedzać tory wyścigowe w Polsce, UK i Skandynawii. Poznałem wielu entuzjastów, tunerów i mechaników, z którymi mam stały kontakt i wymieniamy się doświadczeniami.

Z czasem pasja przerodziła się w firmę, której usługi mam przyjemność oferować, czyli Jackon Racing – Chiptuning Piła.

Zapraszam do kontaktu:
📲 w wiadomości prywatnej
📩 info@jacksonracing.pl
📞 519 565 097